CFC2A404JD0494
MFR.Part #
CFC2A404JD0494
JLCPCB Part #
C5355551
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 400nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS