CD1H331JC9IECHE100
MFR.Part #
CD1H331JC9IECHE100
JLCPCB Part #
C19712482
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
330pF 5.08mm 50V NP0 ±5% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS