CFC2J334JG0166
MFR.Part #
CFC2J334JG0166
JLCPCB Part #
C5355621
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS