CD1H104MC9BEF4D000
MFR.Part #
CD1H104MC9BEF4D000
JLCPCB Part #
C263185
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 5.08mm 50V Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS