CFC2W224JE0597
MFR.Part #
CFC2W224JE0597
JLCPCB Part #
C5355628
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS