CFC2J224JG0162
MFR.Part #
CFC2J224JG0162
JLCPCB Part #
C5439695
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS