RM14D821KD1IE1RV
MFR.Part #
RM14D821KD1IE1RV
JLCPCB Part #
C22391180
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.355kV 235J 240pF@1kHz 510V 600mW 670V 6kA 7.5mm 820V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS