07D301K-ID
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
07D301K-ID
JLCPCB Part #
C3148269
Package
Plugin
Description
1.25kA 165pF@1kHz 195V 20J 250V 250mW 300V 5.08mm 505V Plugin Varistors ROHS