CFC2G223JD1IJ5075100
MFR.Part #
CFC2G223JD1IJ5075100
JLCPCB Part #
C2858540
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS