CC2H682MC1FDF48C30MF
MFR.Part #
CC2H682MC1FDF48C30MF
JLCPCB Part #
C263206
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.5mm 5.08mm 500V 6.8nF 8mm Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS