CC1H223ZC4PD3F4D3100
MFR.Part #
CC1H223ZC4PD3F4D3100
JLCPCB Part #
C20754725
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 2.7mm 22nF 5.08mm 5.3mm 50V Y5V 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS