CC1H104ZC1PD3F5P3003
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC1H104ZC1PD3F5P3003
JLCPCB Part #
C353904
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 100nF 5.08mm 50V Y5V 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS