CC3A222KC1GEB48C30MF
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC3A222KC1GEB48C30MF
JLCPCB Part #
C263214
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 2.2nF 2.8mm 5.08mm 8mm Y5P ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS