1H105MC94-F4-EE-ZNR
MFR.Part #
1H105MC94-F4-EE-ZNR
JLCPCB Part #
C3148310
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1uF 5.08mm 50V Y5V ±20% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS