CD2A104KC9BER1E100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD2A104KC9BER1E100
JLCPCB Part #
C2761758
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 100nF 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS