1H473KC9B-R1-EE-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
1H473KC9B-R1-EE-ZNR
JLCPCB Part #
C3148313
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
47nF 5.08mm 50V X7R ±10% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS