MMKP82-223J3A0765
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
MMKP82-223J3A0765
JLCPCB Part #
C7501335
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1kV 22nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS