CFC2E104JE1I120B5100
MFR.Part #
CFC2E104JE1I120B5100
JLCPCB Part #
C2681661
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 250V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS