CFC2J223JE0430
MFR.Part #
CFC2J223JE0430
JLCPCB Part #
C5355617
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS