CC3D221KC17EB45U30MF
MFR.Part #
CC3D221KC17EB45U30MF
JLCPCB Part #
C263224
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
220pF 2kV 3.2mm 5.08mm 5mm Y5P ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS