MR052A330GAA
MFR.Part #
MR052A330GAA
JLCPCB Part #
C1646740
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 33pF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded