DBT40C-9.5-3P-BK-P
MFR.Part #
DBT40C-9.5-3P-BK-P
JLCPCB Part #
C7453958
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 20A 300V 3P 4 9.5mm Black M4 Mid Terminal Plugin,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS