DB910-6.35-10P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB910-6.35-10P-GN-S
JLCPCB Part #
C3646877
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~4 1 10 10P 10~26 1x10P 300V 30A 6.35mm Green M3 Through Hole Plugin,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS