DB2EVC-3.5-20P-GN
MFR.Part #
DB2EVC-3.5-20P-GN
JLCPCB Part #
C25011965
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x20P 20 20P 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS