DB2EKBM-5.08-18P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKBM-5.08-18P-GN-S
JLCPCB Part #
C430421
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 18 18P 1x18P 2.5 300V 5.08mm Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS