DBT40H-13.0-9P-BK-P
MFR.Part #
DBT40H-13.0-9P-BK-P
JLCPCB Part #
C7212179
Package
Plugin,P=13mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 13mm 40A 6 600V 9P Black M4 Mid Terminal Plugin,P=13mm Barrier Terminal Blocks ROHS