DB2ERH-2.5-2*12P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERH-2.5-2*12P-GN
JLCPCB Part #
C3020820
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12 2 2.5A 2.5mm 24P 2x12P 320V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS