DB2EKM-5.08-14P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKM-5.08-14P-GN-S
JLCPCB Part #
C430521
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 14 14P 15A 1x14P 2.5 5.08mm 630V Green Male Plug Screw Screw Terminal (M3) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS