DB141V-2.54-9P-GN
MFR.Part #
DB141V-2.54-9P-GN
JLCPCB Part #
C2898751
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 150V 18~26 1x9P 2.54mm 4A 9 9P Green 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS