DB2ERHBG-3.5-2*4P-GN
MFR.Part #
DB2ERHBG-3.5-2*4P-GN
JLCPCB Part #
C41786405
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x4P 3.5mm 300V 4 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS