DB2EBM-3.81-5P-GN
MFR.Part #
DB2EBM-3.81-5P-GN
JLCPCB Part #
C22435505
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Board Side/Plug Green Screw Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS