DB2ERC-3.5-5P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-3.5-5P-GN
JLCPCB Part #
C430553
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS