DBT50G-9.5-3P-BK-P CRC
MFR.Part #
DBT50G-9.5-3P-BK-P CRC
JLCPCB Part #
C5137169
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3-Side 300V 30A 9.5mm Black Side Mount 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS