DB2EA-3.81-4P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EA-3.81-4P-GN
JLCPCB Part #
C5189061
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Plug Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS