DB125-2.54-9P-GN-S
MFR.Part #
DB125-2.54-9P-GN-S
JLCPCB Part #
C918127
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 150V 18~26 1x9P 2.54mm 7A 9 9P Green Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS