DB2EA-5.08-12P-GN
MFR.Part #
DB2EA-5.08-12P-GN
JLCPCB Part #
C5189088
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 15A 1x12P 300V 5.08mm Board Side/Plug Green Right-Angle 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS