DBT50-9.5-7P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-9.5-7P-BK-P
JLCPCB Part #
C430694
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~22 1x7P 3-Side 300V 7 7P 9.5mm Black Side Mount Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS