DB2EV-5.08-15P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EV-5.08-15P-GN
JLCPCB Part #
C430494
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15 15A 15P 1x15P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS