DB2CM-3.81-5P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2CM-3.81-5P-GN
JLCPCB Part #
C2997502
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Feed Through Green Panel Mount Screw 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS