DB250S-3.5-10P-GY
MFR.Part #
DB250S-3.5-10P-GY
JLCPCB Part #
C48689477
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10 10P 16~26 17.5A 1x10P 3.5mm 400V Gray Through Hole Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS