DB2EVH-2.5-2*7P-GN
MFR.Part #
DB2EVH-2.5-2*7P-GN
JLCPCB Part #
C3020826
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 2 2.5A 2.5mm 2x7P 320V 7 Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS