DBT30R-7.62-12P-BK-P
MFR.Part #
DBT30R-7.62-12P-BK-P
JLCPCB Part #
C7436043
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 14~22 15A 1x12P 300V 7.62mm Black M3 P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS