DB241V-3.5-8P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB241V-3.5-8P-GN
JLCPCB Part #
C39673538
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~24 1x8P 3.5mm 300V 8 8P Green 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS