DB2ERH-3.81-2*16P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERH-3.81-2*16P-GN
JLCPCB Part #
C5445308
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 16 2 2x16P 3.81mm 300V 32P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS