DBT50-6.35-8P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-6.35-8P-BK-P
JLCPCB Part #
C5179484
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~22 1x8P 3-Side 300V 6.35mm 8 8P Black M3 Side Mount Straight 插件,P=6.35mm Barrier Terminal Blocks ROHS