DB2EK-3.81-3P-GY
MFR.Part #
DB2EK-3.81-3P-GY
JLCPCB Part #
C430329
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Male Plug Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS