PNLS3015-2R2M 2.2UH
MFR.Part #
PNLS3015-2R2M 2.2UH
JLCPCB Part #
C2997582
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 1.6A 2.2uH 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS