CXP0630-220M-AG(22uh)
MFR.Part #
CXP0630-220M-AG(22uh)
JLCPCB Part #
C7461363
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
145mΩ 2.5A 22uH 3.1A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS