CD105-220M 22UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD105-220M 22UH
JLCPCB Part #
C2827874
Package
SMD,10x9mm
Description
1.23A 22uH 90mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS