CXP1250-100M-HG(10uh)
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CXP1250-100M-HG(10uh)
JLCPCB Part #
C7187331
Package
SMD,13.5x12.7mm
Description
10uH 12A 24mΩ 8A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.7mm Power Inductors ROHS